עוד שמש MoreSun סדנאות ומפגשים 

לוח מים.jpg

פיתחתי דרך להתבוננות ויצירה. דרך שהיא מבוססת על אמנות, חוויה, ריפוי והסתכלות מעמיקה. בסדנאות שלי, אנו לומדים לפתח את ההתבוננות הזו שמגובה בידע אזוטרי, קוסמי וחיבור תודעת יום עם תודעת לילה... (מה זה אומר? בואו ותבינו)

ההתבוננות הזו יוצרת ראייה ממבט-על על מערכות-יחסים, המיקום שלי בעולם, אירועים משמעותיים בחיי וכו׳.

דרך ציור, רישום, כתיבה מבינים את חוכמת הנפש ואף מקבלים הרבה פעמים הדרכה משום שנוצרת גישה למקום גבוה יותר בתוכנו. כך מבינים  את המשמעות העמוקה של העובדות בחיינו ולומדים לגעת במהות. מכילים את ההיסטוריה, מגשרים בין סיבה לתוצאה, בין דימוי אישי לסמל ארכיטיפי. אלו מפגשים דרך יצירה בכל הכלים שהאומנות  הפלסטית מאפשרת לנו.

זוהי שיטה שהינה שילוב אמנויות שונות, בהנחייה ייחודית וחווייתית, המאפשרת הרפייה מהחיים הסוחפים, מאפשרת מנוחה ויצירה במרחב מכבד ועטוף. 

סודות ויסודות 

״ממליצה לכל אחד/ת לצאת למסע כזה. הכוכבים והמזלות הם המצע עליו אתה פוגש את עצמך ולומד על החיים. מתודיקה אומנותית, מפתיעה,

  יפה ומיוחדת...״

קורס הבא נפתח בחיפה , מרץ 2021

לפרטים נוספים

לתקלט עם הירח ב16 צעדים

הירח הינו לוח הזמן הקדום ביותר. השמש היא תודעת הנצח. זוהי סדנה בה מחברים את מימד הזמן עם הנצח!  סדנה וירטואלית אמיתית שנותנת כלים ריטואלים פשוטים בחיי היומיום. בזמן של מחזור ירח אחד, אנו ניצור תהליך ממשי של יצירה וריפוי לדרך חדשה מהמקום בו נמצאים עכשיו. 

מחזור הבא נפתח באפריל 2021

לפרטים נוספים

DSC_7564_edited.jpg
IMG_7241.jpg
DSC00156.jpg
  • Black Facebook Icon
  • Black Instagram Icon